حال پروژه‌های راه و شهرسازی خوزستان خوب نیست اما هیچ تغییری در این اداره کل نمی بینیم .

جاده رامهرمز_ بهبهان و اهواز _ایذه سالهاست ناقص است. پل میانرود دزفول به حال خود رها شده است، جاده های دزفول شوشتر و  اهواز_ مسجدسلیمان به جاده مرگ معروف شده و جاده شوشتر_ مسجد سلیمان جان سربازان و دیگر مردم را می گیرد.

مسکن مهرهای خوزستان به گفته مطالبه گران در رتبه دوم عقب ماندگی در کشور به سر می‌برند در تابستان خاک و در زمستان گل و لای سهم مردم سرزمین نفت و گاز است.کودکان و نوجوانان از کدام فضای تفریحی_ آموزشی بهره مند شوند و خانواده ها جز نظاره کردن بیابان از طبقات چندم ساختمان ها چه کار دیگری می توانند انجام دهند؟

دستگیری های مختلف در ادارات راه و شهرسازی شهرستان ها در سه سال اخیر بی سابقه بوده است و چندین اداره در سطح استان نیز با سرپرست مدیریت می شوند . حال راه و شهرسازی خوزستان خوب نیست.

مردم خوزستان در تعجب از شعارها و عملکردهای دوگانه دولت مات و مبهوت مانده اند. مسئولین مملکتی از طرفی می گوید مسببین وضع موجود جایی در دولت ما ندارند از طرف دیگر برخی از این افراد همچون مدیر کل راه و شهرسازی هنوز بر سر کار هستند.

آیا فشارهای نمایندگان مجلس عامل این عدم تغییرات است؟ آیا لابی سنگین برای باقی ماندن افراد در سمت ها در جریان است؟آیا دستورات صریح رهبر معظم انقلاب(مدظله) را نمی بینید و یا نمی شنوید؟

رضایی مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان خود بنشیند و عملکردش را بررسی کند . وضعیت اسفناک و رخوت موجود در راه و شهرسازی خوزستان را چیزی جز تغییر مدیرکل و تیم مدیریتی اش نمی تواند اصلاح کند.

انتظار می‌رود وزیر راه و شهرسازی به شعارهای دولت عمل کند یا حداقل مسببین وضع موجود خود مردانگی به خرج داده و با این خستگی و بدون انرژی به کار ادامه ندهند ؛چرا که جان میلیون ها انسان در خطر می باشد.