سرپرست شهرداری شوشتر در این باره به عَلَم جنوب گفت: با تلاش هایی که در ماه‌های گذشته داشتیم و با همکاری مجموعه شهرداری و شورای شهر کار ساخت سایت نگهداری سگ‌های ولگرد به مرحله برون‌سپاری رسید اما به دلیل مبلغ کم مورد استقبال پیمانکاران قرار نگرفت‌.

اسفندیاری افزود: تلاش کردیم از اعتبارات شهرداری کار ساخت این سایت را آغاز کنیم اما با توجه به شرایط مالی چند ماه اخیر در ابتدا در صدد وصول طلب هایمان برآمدیم که بیش از ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان آن مربوط به دانشکده علوم پزشکی شوشتر است و بنابر توافق‌های شماره ۵۸۵۴/۱۲ و شماره ۵۷۹۲/۱ مقرر شد علوم پزشکی در تاریخ های ۶ و ۱۵ فروردین و ۱۲ و ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ مبلغ یک میلیارد تومان از بدهی‌های خود را پرداخت نماید و مابقی آن را در تاریخ های مشخص شده بپردازد اما تا امروز فقط مبلغ ۲۰۰میلیون تومان از آن را پرداخت نموده است.

اسفندیاری افزود : اگر سرعت انجام پروژه‌های عمرانی کم باشد مطمئناً دلیل اصلی آن کمبود اعتبارات است و بهتر است دستگاه های اجرایی برای پیشبرد آن با یکدیگر همکاری کنند و به جای حاشیه سازی ،همدلی و همراهی داشته باشند .

وی در پایان بیان داشت: شهروندان عزیز بدانند لحظه ای از تلاش برای افزایش رفاه عمومی کوتاه نمی آیم و از علوم پزشکی شوشتر نیز می‌خواهیم هرچه سریعتر بدهی خود را به این شهرداری پرداخت نماید.