حاج عبدالکاظم طالقانی در سفری یک روزه به شوشتر از امکانات فوتبالی این شهرستان بازدید به عمل آورد .

به گزارش علم جنوب به نقل از روابط عمومی هیات فوتبال شهرستان شوشتر ،عبدالکاظم طالقانی رییس هیات فوتبال استان خوزستان روز دوشنبه پنجم بهمن ماه در سفری یک روزه به شهرستان شوشتر در میان استقبال جمعی از مربیان، مدیران و اعضای هیات فوتبال شوشتر از امکانات و ورزشگاه فوتبال این شهرستان بازدید نمود.

هارونی رئیس هیات فوتبال شوشتر در این باره گفت : رئیس هیات فوتبال خوزستان ضمن از بازدید از ورزشگاه و امکانات فوتبال این شهرستان، از نزدیک نظارگر مرحله نهایی استعدادیابی زیر ۱۱ و ۱۲ سال بین فوتبال آموزان شهرستان های شوشتر و ایذه بود که حضور ایشان موجب شور و شعف بازیکنان، والدین، مربیان و سایر حضار قرار گرفت.
هارونی افزود : طالقانی در خلال این بازدید از نزدیک و در نهایت صمیمیت با مربیان، و مدیران مدارس فوتبال گفتگو نمود و از زحمات آنها که با نگاه مسئولیت اجتماعی و ایجاد تفریح و نشاط در جامعه موجب روشن نگهداشتن چراغ فوتبال و امیدواری خانواده ها گردیدند قدردانی نمود
وی گفت: در مراسمی که به اهتمام هیات فوتبال شهرستان شوشتر برگزار شده بود از زحمتکشان ،اصحاب رسانه و‌ پیشکسوتان فوتبال این شهرستان تقدیر بعمل آورد.
گفتنی است عبدالکاظم طالقانی در پایان این سفر در جلسه مجمع هیات فوتبال شهرستان شوشتر حضور یافت و در نشستی صمیمی با سرپرست و اعضای هیات فوتبال شهرستان و پبشکسوتان و بطور اختصاصی به گفت و گو پرداخت.

 

عکس ها در صفحه اینستاگرام علم جنوب