به گزارش علم جنوب، رئیس هیات فوتبال شهرستان گتوند اظهار داشت: تیم فوتبال جوانان کشاورز گتوند ظهر امروز ۱۰ آذرماه ۱۴۰۰ در آخرین دیدار خود در چارچوب دور گروهی مسابقات فوتسال لیگ برتر جوانان استان خوزستان برای سرگروهی به مصاف تیم ماهان شوشتر رفت و در پایان موفق شد با نتیجه ۱ بر صفر از سد حریف خود بگذرد و به دور نهایی مسابقات لیگ‌برتر استان خوزستان صعود کند.

وی افزود: رضا قیصری در این مسابقه برای تیم کشاورز گتوند موفق به گلزنی شد تا کشاورز گتوند با انجام چهار بازی و چهار برد و به ثمر رساندن ۱۴ گل و دریافت ۶ گل با اقتدار به عنوان صدرنشین این مرحله از بازی‌ها را به پایان برساند.

جعفرزاده با بیان اینکه دو تیم اتحاد گتوند و پاسارگارد عقیلی دیگر تیم‌های شهرستان گتوند بوده‌ که در این دوره از مسابقات حضور داشته‌اند، تصریح کرد: این دوره از مسابقات با شرکت چهارده تیم در سه گروه بصورت دوره‌ای از تاریخ ۸ آذرماه آغاز و ۱۰ آذرماه خاتمه یافت.

رئیس هیات فوتبال شهرستان گتوند در پایان بیان کرد: تیم فوتسال جوانان کشاورز گتوند پیش از این تیم‌های اتحاد گتوند، اکسین اندیمشک و فاتحان اهواز را با نتایج ۲ بر ۱ و ۸ بر ۴ و ۳ بر ۱ شکست داده بود.
کریم عسکرنیا سرپرست ورزش و جوانان نیز گفت: از تلاش های ورزشکاران، مربیان، هیئت‌های ورزشی و حمایت های همه جانبه آقای سهراب گیلانی نماینده مردم شهرستان های شوشتر و گتوند و فرماندار محترم جناب اقای اسدی پور که شهرستان گتوند را قطب ورزش استان کرده‌اند تشکر می‌کنم.

منبع: روابط عمومی هیات فوتبال شهرستان گتوند