به گزارش علم جنوب، مسئول هیئت برگزاری مسابقات فوتبال و رابط اداره ورزش و جوانان شهرستان گتوند در جنت‌مکان ضمن تایید این خبر اظهار داشت: یک جام فوتبال بزرگسالان بصورت رسمی در سطح شهرستان به میزبانی شهر جنت‌مکان باحضور ۱۰ تیم برگزار می‌شود و تیم‌ها در دو گروه پنج تیمه قرار می‌گیرند و از هر گروه دو تیم به مرحله بعد صعود می‌کند.

وی افزود: تیم‌های هخامنش، شاهین و یوونتوس از جنت‌مکان، منتخب سردارآباد، شهرداری ترکالکی، اتحاد عقیلی، پرسپولیس عقیلی، شهدای سماله، شهدای گتوند و شهدای جندی شاپور در این جام حضور دارند.

مهرداد طاهری‌زاده تصریح کرد: بازی افتتاحیه جمعه شانزدهم مهرماه ساعت ۱۵:۳۰ بین تیم‌های هخامنش جنت مکان و منتخب سردار آباد در مجموعه ورزشی سردار شهید صابر مطرودی جنت مکان باحضور مسئولان شهرستانی و محلی برگزار می‌شود.

مسئول هیئت برگزاری مسابقات فوتبال جنت‌مکان در پایان ضمن دعوت از ورزش‌دوستان و مردم شریف شهرستان‌های شوشتر و گتوند برای حضور و تماشای این مسابقات اضافه کرد: از اعضای شورای اسلامی و شهرداری محترم جنت‌مکان، اداره ورزش و جوانان شهرستان گتوند، هیئت فوتبال شهرستان، نیروهای انتظامی و سپاه، اورژانس ۱۱۵ و بقیه عزیزانی که در برگزاری این جام باما همکاری و حمایت کردند صمیمانه تشکر می‌کنیم.

برنامه‌ بازی‌های این جام به شرح زیر است: