به گزارش علم جنوب، محمدزارع سردبیر پایگاه تحلیلی خبری علم جنوب و خبرنگار و نماینده روزنامه فرهنگ جنوب در شهرستان گتوند، رسما از طرف مجید منادی مدیر خبرگزاری تسنیم در استان خوزستان بعنوان خبرنگار این خبرگزاری در شهرستان گتوند انتخاب و معرفی شد.

در متن معرفی نامه وی آمده است:
با صلوات بر محمد و آل محمد احتراماً بدین وسیله آقای محمد زارع ماموریت داده می شود به عنوان خبرنگار خبرگزاری تسنیم در شهرستان گتوند، با همکاری نهادها و ادارات مربوط به تهیه، اخبار، عکس، گزارش و گفت‌وگو بپردازد. از تمامی مأموران انتظامی، نظامی و دولتی تقاضا میشود با نامبرده در جهت انجام ماموریت محوله همکاری لازم را به عمل آورند. قبلا از همکاری شما متشکریم.

مجید منادی
مدیر خبرگزاری تسنیم در خوزستان

محمدزارع حدود دوماه افتخاری برای خبرگزاری تسنیم کار می‌کرد که زین‌پس این فعالیت رسمی و او بعنوان خبرنگار این خبرگزاری در شهرستان گتوند معرفی شد.

وی از سال ۱۳۹۵ وارد عرصه خبر و رسانه شد و در سال ۱۳۹۶ خبرنگار خبرگزاری بسیج خوزستان شد و ۲۷ شهریور سال ۱۳۹۷در شهرستان گتوند پایگاه خبری دِیمچه را تاسیس کرد تا اخبار این شهرستان را پوشش دهد اما پس از دوسال این پایگاه خبری منحل و با پایگاه خبری علم جنوب ادغام شد و او هم اکنون سردبیر این پایگاه خبری است همچنین محمدزارع نماینده و خبرنگار روزنامه فرهنگ جنوب نیز در شهرستان گتوند است.

انتهای پیام/