به گزارش علم جنوب به نقل از خبرگزاری تسنیم از گتوند، صالح‌شهر از توابع شهرستان گتوند از زمان تأسیس این شهر تاکنون، استعدادهای درخشانی در فوتبال داشته و دارد که در لیگ‌های مختلف استانی و کشوری توپ می‌زنند اگر از آن‌ها حمایت و جلوی از بین رفتن این استعدادها گرفته شود، قطعاً جوانان این شهر در آینده حرف‌هایی برای گفتن دارند برای مثال علی غلام‌زاده سنگربان تیم بزرگسالان فولاد خوزستان اهل صالح‌شهر است.

این استعدادها به‌دلیل نبود امکانات مناسب در شهر خود و عدم حمایت ویژه یا فوتبال را کنار می‌گذارند یا مجبور به سفر و مراجعه به شهرهای اطراف هستند، خسارات زیادی به زمین چمن طبیعی فوتبال صالح‌شهر به‌دلیل نبود سیستم آبیاری هوشمند وارد شده است، و نبود حفاظ نیز یکی دیگر از مشکلات این زمین است.

چمن مصنوعی صالح‌‌شهر نیز سال‌ها از تأسیس آن می‌گذرد و نیاز به تعویض روکش دارد زیرا روکش آن به‌کلی از بین رفته است و هر لحظه امکان دارد کسانی‌ که در آن ورزش می‌کنند صدمه ببینند.

در همین خصوص خبرنگار تسنیم در گتوند در محل تمرین تیم پارسیا دیمچه صالح‌شهر حاضر شد و با آن‌ها درباره مشکلات‌شان و کمبودهای امکانات ورزشی شهر گفت‌وگو کرد.

در این گزارش ویدیویی سرمربی تیم پارسیا دیمچه از نبود زمین تمرین مناسب و عدم حمایت ویژه گلایه کرد و بازیکنان این تیم نیز خواستار رسیدگی به مشکلات‌شان شدند همچنین در پایان گزارش رئیس شورای اسلامی صالح‌شهر جلوی دوربین حاضر شد و درباره اقدامات صورت‌گرفته مطالبی ارائه داد.