به گزارش علم جنوب، در حکمی از سوی حمید بهداروندی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، باقر ابراهیمی از خبرنگاران با سابقه و با تجربه شهرستان‌ به عنوان مسوول کانون خبرنگاران شهرستان‌گتوند منصوب شد.

درهمین خصوص رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌گتوند روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: باقر ابراهیمی از خبرنگاران فعال و با تجربه شهرستان گتوند است که امیدواریم با همکاری و تعامل با دیگر خبرنگاران‌ و رسانه ها مسایل و مطالبات شهروندان را پیگیری و در جهت رفع مشکلات و پیشرفت این منطقه ادارات و دستگاه های اجرایی را یاری دهند.

بهداروندی افزود: خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا)، خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مدیر اجرایی نشریه خوزستان امروز و فعالیت و همکاری با دیگر نشریات و مطبوعات استانی و کشوری از جمله سوابق رسانه ای ابراهیمی است و دارای دوره های معتبرخبرنویسی حرفه ای، سواد رسانه ای، نقش تکنولوژی های نوین ارتباطی، تصویربرداری و گزارشگری می باشد.

وی تصریح کرد:کانون خبرنگاران از امروز رسما کار خود را در شهرستان گتوند آغاز می کند. ضمن اینکه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌گتوند همکاری لازم با این کانون را دارد.

بهداروندی، برنامه ریزی در جهت ارتقای سطح مهارت و برگزاری دوره های آموزشی برای خبرنگاران، تعامل با مسوولان در جهت پیگیری و رفع مشکلات شهروندان‌ و پیگیری امورات و مطالبات خبرنگاران از جمله وظایف کانون خبرنگاران شهرستان گتوند است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌گتوند در پایان گفت:۱۳ خبرنگار در حال حاضر در شهرستان گتوند در حال فعالیت هستند که امیدواریم با تاسیس کانون خبرنگاران ضمن ساماندهی وآموزش برخی ازمشکلات این قشرزحمت کش مانندبیمه،مسکن و….مرتفع گردد.

به گزارش علم جنوب، انتصاب آقای باقر ابراهیمی را بعنوان مسئول کانون خبرنگاران شهرستان گتوند به وی تبریک عرض نموده و امیدواریم با توجه به تجارب باقر ابراهیمی و همکاری دیگر خبرنگاران و رسانه‌های شهرستان، در راستای مطالبه‌گری صحیح، شاهد پیشرفت و توسعه شهرستان گتوند باشیم.