معاونت شبکه بهداشت و درمان شهرستان گتوند یکشنبه شب چهارم مهرماه در گفت‌وگو با علم جنوب اظهار داشت: درخصوص آمار کم واکسیناسیون در صالح‌شهر با اعضای شورای اسلامی،شهردار و فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسین (ع) صالح‌شهر دیدار و جلسه‌ای برگزار کردیم.

وی افزود: در صالح‌شهر فقط ۴۴ درصد واجدین شرایط اقدام به دریافت واکسن کرونا کردند و این میزان کمترین درصد در بین تمام مناطق شهرستان گتوند است که باید با کمک و همیاری مسئولان محلی اقدامات لازم انجام شود تا به حداقل واکسیناسیون ۸۰ درصد مردم برسیم تا در پیک‌های بعدی خیالمان آسوده باشد.

یاسر صیدی‌پور بابیان اینکه در این جلسه اعضای شورا، شهردار و فرمانده حوزه امام حسین (ع) قول همکاری دادند تصریح کرد: در این جلسه مصوب شد که شهرداری و اعضای شورا هیچگونه خدماتی به افراد فاقد کارت واکسیناسیون ارائه ندهند همچنین مصوب شد به کسانی که کارت واکسیناسیون دارند تخفیف عوارض شهرداری شامل آن‌ها شود.

معاونت شبکه بهداشت و درمان شهرستان گتوند اضافه کرد: در ادامه جلسه مقرر شد واحد بهداشت محیط مرکز صالح‌شهر، لیست مغازه‌دارانی که فاقد کارت واکسیناسیون هستند را برای جلوگیری از فعالیت و پلمپ به اداره اماکن ارائه دهد، ارائه خدمات در مدارس با کارت واکسیناسیون، مشخص شدن دو تیم سیار واکسیناسیون برای سرکشی به منازل و هشدارهای صوتی از طریق بلندگو، از دیگر مصوبات جلسه است.

وی درپایان گفت: تنها راه مقابله و کنترل ویروس منحوس کرونا همین واکسیناسیون است که امیدواریم همشهریان عزیز همکاریهای لازم را باما داشته باشند.

انتهای پیام/