به گزارش علم جنوب، دیشب سه‌شنبه بیست‌وسوم شهریورماه آیین رونمایی از تمبر نویسنده، شاعر معاصر زنده یاد دکتر قیصرامین‌پور در آرامگاه وی در گتوند با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان برگزار شد

تمبر این شاعر نامی و پرآوازه‌ی ایران با موافقت و حمایت شورای عالی تمبر و شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران به مرحله رونمایی رسید.

در حاشیه این مراسم چندتن از اهالی و کشاورزان شهرستان گتوند در مقام شهدای گمنام این شهر مشکلات خود را با حجت الاسلام والمسلیمن موسوی فرد در میان گذاشتند و وی نسبت به حل مشکلات قول مساعد داد و از مسئولان درخواست کرد که هرچه سریع‌تر به مشکلات آنها رسیدگی کنند.

شایان ذکر است که مدیرکل صداوسیمای مرکز خوزستان،معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان و چند تن دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی نیز در این آیین حضور داشتند.

دکتر قیصر امین‌پور شاعر پرآوازه ایران و انقلاب در دوم اردیبهشت ۱۳۳۸ در شهر گتوند استان خوزستان دیده به‌جهان گشود و در هشتم آبان ۱۳۸۶ در بیمارستان دی تهران دارفانی را وداع گفت./خبرنگار دانش اسکندری