درمراسم افتتاحیه این دوره آموزشی  نبی زاده رئیس قبلی هیات فوتبال شوشتر ،نماینده و بازرس هیات فوتبال درشمال خوزستان ضمن تحسین ازبرگزاری این دوره آموزشی آمادگی خود را برای هرگونه همکاری به هیات فوتبال شوشتراعلام داشت.

در ادامه نیز مدرس دوره آقای محمدحسین معتمدی درخصوص دوره آموزشی داوری وجزئیات کارتوضیحات کاملی ارائه نمود.

 هارونی سرپرست هیئت فوتبال شوشتر نیز در خصوص این کلاس اظهار داشت: از دیرباز شوشتر سابقه درخشانی در امر فوتبال داشته است و هدف از برگزاری این دوره  ادامه دادن راه داوران گذشته و  معرفی جوانان علاقمند به داوری می باشد در همین راستا بدون هیچگونه دریافت هزینه از متقاضیان این دوره برگزار میگردد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت توسعه ورزش در جامعه سعی خواهیم نمود در جهت اهداف عالی توسعه رشته فوتبال اقدامات آموزشی تخصصی را زیرنظر مدرسان رسمی فدراسیون به انجام برسانیم. از همین رو یکی از بهترین مدرسین عرصه داوری در استان آقای استاد محمدحسین معتمدی ازطرف هیات فوتبال استان خوزستان به عنوان مدرس این دوره تعیین گردیده است.

هارونی در پایان گفت : از همه عوامل برگزاری این دوره به ویژه حاج آقای طالقانی ریاست محترم هیات فوتبال استان خوزستان، کمیته داوران، اداره تبلیغات اسلامی شوشتر، مرکز آموزش علمی-کاربردی آذین شوشتر، اداره ورزش و جوانان شهرستان و مرکزآموزش فنی و حرفه ای حرفه ای علامه شیخ شوشتری ره که همکاری ویژه ای در برگزاری این دوره آموزشی داشتند قدردانی می کنم.

گفتنی است  در آیین افتتاحیه این دوره سه روزه که از ۱۱ مرداد لغایت ۱۳ مرداد در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی شوشتر برگزار می شود شیخی رئیس اداره ورزش وجوانان ، عسکری کیا رییس مرکزآموزش فنی وحرفه ای علامه شیخ شوشتری ره   و سرکارخانم ادیب زاده نایب رئیس بانوان هیات فوتبال شهرستان شوشترحضور داشتند.