جلسه هم اندیشی گروه دوچرخه سواران سیکابایک شوشتر در خانه مقدم برگزار گردید .

 پس از درگذشت شادروان عبدالرضا سابیزا سرپرست گروه دوچرخه سواران سیکابایک شوشتر ، بسیاری فکر می کردند این گروه مردمی به سرنوشت گروه های مشابه دچار می شود اما با درایت وعلاقه همه اعضا و با تصمیم هیئت مدیره این گروه مهندس سیروس سابیزا به سرپرستی این گروه انتخاب شد.

 حال در شب ۲۲ مردادماه که با عنوان تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی نام گذاری شده است جلسه هم اندیشی گروه دوچرخه سواران سیکابایک شوشتر در خانه مقدم برگزار گردید .

به گزارش عَلَم جنوب در این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره زنده یاد عبدالرضا سابیزا سرپرست فقید گروه سیکابایک هر یک از دوچرخه سواران ضمن بیان پیشنهادهای مختلف، تاکید بر حفظ انسجام و ادامه تمرینات حرفه‌ای گروه بر ادامه راه و اهداف این پهلوان با اخلاق و گسترش فرهنگ دوچرخه سواری تاکید نمودند .

همچنین مقرر گردید به دلیل وجود مخاطرات مختلف در ورزش دوچرخه سواری تمامی گروه تحت پوشش بیمه حوادث قرار گیرد

در پایان مهندس سیروس سابیزا سرپرست گروه در گفتگو با عَلَم جنوب اظهار داشت : دوچرخه سواران شوشتر با حفظ شعار قبلی خود که “گسترش فرهنگ صحیح دوچرخه سواری برای داشتن هوای پاک و جامعه‌ای سالم”می‌باشد بعد از وفات جانسوز سرپرست فقید گروه کماکان مسیر خود را ادامه خواهند داد

وی همچنین به نمایندگی از طرف خانواده مرحوم عبدالرضا سابیزا از تمامی عزیزانی که از ابتدای این واقعه‌ی هولناک در یافتن پیکر و تدفین و مراسمات مختلف حضور داشته و ابزار همدردی نمودند صمیمانه قدردانی نمود.

گفتنی است گروه سیکابایک در سال ۱۳۹۶ در شوشتر تاسیس شده و تاکنون افتخار آفرینی‌های بسیاری برای این شهرستان داشته است.