پس از انتشار خبری از سوی تیم رسانه ای سهراب گیلانی مبنی بر بهره برداری روشنایی و رفوژ میانی جاده شهر شرافت توسط راهداری و قدردانی سرپرست این اداره از گیلانی نماینده شوشتر و گتوند ، پنبه دانه پور فرماندار اسبق شوشتر اطلاعات مهمی را علیه تیم گیلانی افشا کرد.

فرماندار اسبق شوشتر در گفت و گوی اختصاصی با عَلَم جنوب اظهار داشت :ردیف اعتباری چراغ های میانی جاده در امتداد شهر شهید شرافت در زمان تصدی بنده در سمت فرماندار شوشتر و با مطالبه به حق حجت الاسلام مرعشی  امام جمعه محترم این شهر و دستور شریعتی استاندار وقت در محل پروژه به بهرامی نیا مدیر کل وقت راهداری خوزستان ایجاد شد.

پنبه دانه پور افزود : پس از آن در محل فرمانداری و با حضور جولا نژاد معاون وقت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان که در حال حاضر مدیر کل راهداری است این موضوع نهایی شد.

فرماندار اسبق شوشتر بیان داشت : این روشنایی ها صرفا با پیگیری های مجموعه فرمانداری و دولت صورت گرفته و الان باید بابت تاخیر در انجام پروژه از آقایان سوال پرسیده شود اما امروز شاهد هستیم  آقایان زحمات دیگران را به نام خودشان مصادره کرده و از همدیگر تشکر می کنند.