با پیگیری های صورت گرفته پروژه انتقال آب خط ۷۰۰ پس از سال ها آغاز شد تا نیمی از شهرستان شوشتر دیگر شاهد قطع و یا افت فشار آب شرب نباشد.

محمود ناصر رئیس آبفا شوشتر در این باره به عَلَم جنوب گفت : سال ها مردم شریف مناطق دروازه ، صاحب الزمان(عج)، چشمه سوزنگر ،گلزار شهدا و روستاهای خرمن خاک ، تخت قیصر، پیردالو و شیخ شمس الدین از مشکل قطع و افت فشار آب شرب به ویژه در تابستان گلایه داشتند اما بزودی و در ماه های آینده این مشکل برطرف خواهد شد.

ناصر بیان داشت : پروژه خط ۷۰۰ یکی از مهمترین اتفاقات در حوزه آبرسانی شوشتر است و با وارد مدار شدن آن و اثربخشی در تنظیم فشار ، نوسانات  در شبکه شهری و شکستگی ها به طور محسوسی کاسته خواهد شد .

وی گفت : این پروژه بزرگ توسط سازمان آب و برق خوزستان در حال اجرا می باشد و پیش از اجرا نشست های هماهنگی با راهور و شهرداری شوشتر برگزار شد و لازم است در این باره از سرهنگ کرمپور و دکتر جافری و اعضای شورای شهر  قدردانی کنم.

رئیس آبفا شوشتر در پایان گفت :  از مسئولین محترم همچون مدیرعامل آبفا استان ،مدیرکل سازمان  آب وبرق،فرماندار ، امام جمعه و نماینده شهرستان بابت پیگیری های انجام شده و آغاز پروژه تشکر و قدردانی نمایم.

مصاحبه و عکس : احسان بلیوند