دادستان شهرستان شوشتر به پرونده ی ساخت و ساز در اراضی جنب مقام صاحب الزمان (عج) ورود کرد.

به گزارش عَلَم جنوب شهروندان سال هاست از برخی ساخت و ساز های غیر مجاز در برخی مناطق شوشتر به خصوص در محله ی صاحب الزمان (عج) و منابع طبیعی  گلایه مند می باشند و با ارسال تصاویری در فضای مجازی و ارائه مستندات در دیدار با مسئولین خواستار برخورد با این اقدامات می باشند.

یکی از مواردی که در در یک دهه گذشته به شدت مورد انتقاد مردم بوده تا جایی که در صداوسیما نیز این موضوع پیگیری شده ، ساخت و ساز در اراضی جنب مقام صاحب الزمان(عج) می باشد. موضوعی که در برخی محافل گفته می شود برخی از این زمین ها تحت مالکیت اداره اوقاف و امور خیریه می باشد و برخی دیگر نیز به نام اداره راه و شهرسازی سند خورده است اما با احداث انبارهای ضایعاتی و حتی کاربری های دیگر این سوال برای اذهان عمومی ایجاد شده است که در صورت مالکیت دولت بر این زمین ها ،چگونه چنین سازه هایی بنا شده است؟یا در صورتی که غیر از این دو ارگان ، ارگان های دیگر نیز مالکیت این زمین ها را در اختیار داشته باشند و یا حتی اشخاص حقیقی مالک برخی قطعات باشند ، آیا به وجود آمدن چنین فضاهایی قانونی است؟

در این باره امیری دادستان توانمند شوشتر در گفت و گو با عَلَم جنوب گفت: شخصا از این محل بازدید میدانی داشته ام و پرونده ای در این زمینه تشکیل گردیده که هم اکنون در پلیس اقتصادی شهرستان در حال تکمیل تحقیقات است.

لازم به ذکر است در مدت اخیر و با حضور امیری دادستان جهادی ،دهدشتی فرماندار توانمند و حجت الاسلام و المسلمین حبیب پور امام جمعه مردمی شوشتر ، اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است که موجب رضایتمندی عمومی گشته و مردم خواستار ادامه این فعالیت ها و حمایت از این مسئولین می باشند.