عارف اصل شرهانی در گفت‌وگو با علم جنوب اظهار داشت: دیروز جمعه دوازده اسفندماه اولین حادثه برای یک دوچرخه سوار در گتوند اتفاق افتاد که براثر سقوط، وی مصدوم و به بیمارستان منتقل شد.

وی افزود: در حادثه دیگر در اثر تصادف دوخودرو پراید بایکدیگر در شهرک پنجم ۵ نفر مصدوم شدند که سرنشینان خودرو به ترتیب ۷،۴،۶،۳۳ و ۳۸ ساله بودند.

روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اضافه کرد: در حوالی صالح‌شهر (جاده دزفول – شوشتر) نیز براثر برخورد پراید و پژو دو نفر آقا ۳۳ و ۷۰ ساله مجروح شدند.

شرهانی تصریح کرد: براثر برخورد یک پژو با جدول در شهر گتوند نیز از حادثه‌های دیگر روز گذشته در این شهرستان بود که منجر به مجروح شدن یک نفر شد و در محله بالا گتوند نیز دونفر براثر واژگونی موتور سیکلت مجروح شدند.

وی گفت: همچنین در نزدیکی کارخانه گچ براثر سقوط یک کامیون دونفر و در شهر جنت مکان براثر برخورد یک پراید با جدول یک نفر مصدوم شد.

شرهانی در پایان افزود: لازم به ذکر است در حوادث روز گذشته، در شامگاه جمعه در حوالی شهرک کوله‌جاز شوشتر نیز (جاده دزفول به شوشتر) براثر واژگونی یک پراید یک نفر ۷۰ ساله جان‌باخت و فرد ۵۰ ساله مصدوم شد.