به گزارش عَلَم جنوب به نقل از  روابط عمومی فرمانداری شوشتر،  دهدشتی در نشست تنظیم بازار شهرستان، اظهار کرد: اکثریت بازاریان و اصناف در شوشتر از مومنین و معتمدین هستند و در کسب و کار خود انصاف را رعایت می‌کنند، اما تعداد کمی ممکن است در صنف خود دچار تخلف و اشتباه شوند که باید با جدیت در نظارت از حقوق مردم پشتیبانی شود.

وی افزود: نباید یک نوع کالا در دو فروشگاه قیمت‌های متفاوتی داشته باشند. مردم از این موضوعات گله مند بوده و انتظار دارند با این نوع رفتارها مقابله شود.

رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان شوشتر با اشاره به لزوم آمادگی هرچه سریع‌تر بازار برای ایام نوروز، ادامه داد: گشت‌های بازرسی با مشارکت بازرسان تعزیرات حکومتی، جهاد کشاورزی، صمت و سایر دستگاه‌های ذیربط به صورت مستمر انجام ‌شود.

دکتر دهدشتی بیان کرد: برای مقابله با تخلفات صنفی پرونده‌های مربوطه با سرعت به تعزیرات حکومتی ارسال شوند ضمن اینکه اعمال قانون در برخورد با متخلفان باید به صورت فوری بوده و نتیجه آن هم به مردم شریف اعلام شود.

وی همچنین گفت: باید تلاش شود برای بازار عید نوروز و ماه مبارک رمضان پیش رو کمبودی در اقلام اساسی وجود نداشته باشد و در زمان مقرر عملیات عرضه دولتی آغاز گردد.