نزدیک به ۷ سال سهراب گیلانی نماینده شوشتر و گتوند در مجلس است اما نتوانسته بودجه لازم و کامل برای زیرسازی،آسفالت و پیاده روسازی مسکن مهر شوشتر و شرافت را اخذ کند و حالا حامیانش با بستن چشم خود به روی واقعیات انگشت اتهام را به سوی دهدشتی فرماندار و معاونینش می گیرند که در یک سال گذشته تیمی جدید تشکیل داده و در حال مبارزه با مشکلات بی شمار موجودند.
به گزارش عَلَم جنوب مسکن مهر شهر شهید شرافت و شرق مسکن مهر شوشتر همچنان با بارش باران تبدیل به باتلاق می شود و زندگی مردم در این روزها به سختی میگذرد تا جایی که صدای ائمه جمعه در خطبه های نماز جمعه هم درآمده است ، اما حامیان سهراب گیلانی به هر فردی که انتقاد می‌کند می‌گویند منفعت طلب ، ولی ای کاش به این سوال پاسخ دهند آن همه اعتبار و بودجه و امکانات که دم از آن می زنید کجاست؟
اداره آبفا می گوید بودجه و  ماشین آلات ندارم، اداره برق می گوید انبارها خالی است ، راه و شهرسازی نه پرسنل کافی دارد نه ماشین آلات لازم ، شهرک صنایع جانبی کشت و صنعت کارون تبدیل به خاطره شد، سد گتوند کام مردم را شور کرد، جاده های شوشتر _ دزفول و شوشتر _ مسجدسلیمان هر چند روز یک بار کشته می دهد ،کارخانه آجر سیکا رها شده، احداث پیست موتورسواری و اتومبیلرانی، تجهیز استادیوم تختی و احداث سالن ورزشی متوقف شد،  و ده ها مورد دیگر که در روزهای آینده به تشریح هرکدام خواهیم پرداخت.برای مردم بگویید دقیقاً این همه بودجه و امکانات کجاست ؟
پیشنهاد می دهیم به جای تخریب دهدشتی و معاونینش از آن ها حمایت کنید تا شاهد پیشرفت و حل مشکلات باشیم. بدانید مردم می بینند، مردم احساس می کنند ، مردم تشخیص می دهند و همین مردم رای خواهند داد.
نویسنده : احسان بلیوند