به گزارش علم جنوب، روز گذشته ۲۱ آذر ۱۴۰۱ آیین تودیع و معارفه سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان گتوند برگزار شد که محمد زاده پس از سال ها تودیع و احمد دهقان یکی از کارمندان این اداره بعنوان سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گتوند معارفه شد.

همچنین در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی گتوند با حضور سرهنگ ابدالی فرمانده انتظامی شهرستان و جمعی از پرسنل انتظامی، آیین تکریم سرگرد طیبی رئیس پلیس شهرستان برگزار شد و تا معارفه رئیس جدید امورات این اداره به سروان منجزی از کارکنان این اداره سپرده شد.

گفتنی است سرگرد طیبی به‌عنوان رئیس پلیس رامهرمز منصوب شده است که علم جنوب ضمن عرض تبریک ،برای وی و سروان منجزی آرزوی موفقیت دارد.

از سرپرست جدید اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای انتظار می‌رود پیگیری برای رفع مشکلات جاده‌های حادثه‌خیز روستایی و بین شهری شهرستان را به‌طور جد در دستور کار قرار دهد.

ایمن سازی ، تعریض ، آسفالت و احداث جاده های روستایی و راه های موجود شهرستان از مهم ترین مطالبات عموم مردم است .

این چندمین تغییر مدیریتی در یک ماه گذشته در شهرستان گتوند است وباید دید مدیران کل استانی و فرماندار شهرستان همچنان به‌دنبال انتصاب و تزریق نیروی تازه نفس و جوان با برنامه‌های جدید به حوزه مدیریتی هستند یا خیر؟