به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، در پیام صادق خلیلیان آمده است: حادثه دلخراش تصادف جاده شوشتر که موجب درگذشت و مصدومیت جمعی از هموطنان عزیز شد قلوب مردم خوزستان را داغدار کرد.

وی افزوده است: این مصیبت دردناک را از صمیم قلب به مردم صبور استان خوزستان و خانواده های داغدیده جان باختگان این حادثه تسلیت عرض می‌کنم.

خلیلیان در پیام خود آورده است: از لحظه وقوع این حادثه، با هماهنگی صورت گرفته، کلیه نهادهای درمانی و امدادی با یاری نیروهای متخصص، مجرب و امکانات و تجهیزات کامل برای درمان و بهبود سلامتی مصدومان این سانحه در تلاش هستند.

وی می افزاید: از خداوند تبارک و تعالی برای آن عزیزان علو درجات و رحمت واسعه و برای خانواده‌های محترم آنها، صبر و شکیبایی و برای مصدومان این حادثه سلامتی خواهانم.

آیت اله عباس کعبی یکی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری نیز در پیامی که به این مناسبت صادر کرد نوشت:. این مصیبت بزرگ و غمبار را به خانواده های داغ دیدگان  و مردم دیندار شوشتر تسلیت عرض می کنم.

وی افزوده است: از خداوند متعال صبر جمیل برای بازماندگان این حادثه مسالت دارم و انتظار آن است که مدیران و دست اندکاران ضمن رسیدگی عاجل به امور حادثه دیدگان و اهتمام وبژه به استیفای حقوق متوفیان و مشارکت فعال در مراسم باعث التبام خاطر خانواده های داغدار باشند.

بر اساس این گزارش در حادثه تصادف مینی‌بوس و کامیون در جاده شوشتر که بامداد روز سه‌شنبه رخ داد ۱۶ نفر جان باختند و هشت نفر دیگر مصدوم شدند.

از مجموع فوتی‌ها ۱۰ نفر زن و ۶ نفر مرد هستند که هویت یک نفر از آنها معلوم نیست.

گفته می‌شود سرنشینان مینی‌بوس از کارگران فصلی مزارع کشاورزی منطقه بودند که دچار حادثه شدند.