بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

پروردگارا، یاریمان کن تا در مصائب و حوادث ناگوار دل به آستان حضرت تو بسپاریم و از تو بخواهیم تا آرامش و صبر را بر ما ارزانی فرمائی.

ضایعه تاسف بار و سنگین و جانگداز جان باختن چند تن از هموطنان عزیز و همشهریان گرامی‌مان در سانحه تصادف رانندگی همه ما را به شدت اندوهگین و متاثر ساخته است. این مردمان مظلوم و نجیب و شریف در مسیر کار و امرار معاش خود دچار حادثه‌ای تلخ شدند و این رویداد اسفناک رقم خورده و موجب شده تا عموم مردم و مسئولان داغدار این واقعه شوند.

مصیبت بزرگ است و جانکاه، لیکن راضی بودن به قضای الهی و توسل به حضرات معصومین (ع) برای سکوت و آرامش مورد توصیه بزرگان است.

از نماینده محترم ولی فقیه در استان خوزستان، استاندار محترم و معاونین محترم ایشان که مرتباً پیگیر موضوع بوده قدردانی می‌کنم. همه دستگاه‌های مربوطه در شهرستان شوشتر و همینطور اعضای محترم شورای تامین از ابتدای وقوع حادثه پیگیر مسائل مرتبط با آن هستند. همچنین پزشکان، پرستاران و تیم‌های امدادی نیز رسیدگی جدی به وضعیت مصدومان سانحه را در دستور کار خود قرار داده و پیگیری‌های مورد نیاز را انجام می‌دهند.

اینجانب این رویداد تاسف برانگیز را به همه مردم شریف استان خوزستان به ویژه مردم شهرستان دارالمومنین شوشتر، شهر شهید شرافت و همچنین خانواده‌های محترم و معزز آن‌ها از صمیم قلب تسلیت عرض می‌نمایم. از خداوند متعال برای درگذشتگان رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جزیل مسئلت می‌کنم.

حجت‌اله دهدشتی
فرماندار شهرستان شوشتر