دکتر دهدشتی فرماندار شوشتر به سبب کسب رتبه ی نخست طرح آموزش رایگان هنر شوشتر در کشور از علی بهرامی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر کرد .

در جلسه روز خبرنگاران در روزهای نخست هفته دولت ، فرماندار شوشتر با برشمردن برنامه های شاخص دولت و کارهای صورت گرفته ، طرح آموزش رایگان هنر را در مسیر اشتغال زایی و کسب مهارت پر اهمیت دانست و ضمن اشاره به رشته ها و کلاسها و افراد شرکت کننده در دو دوره در شوشتر ، کسب رتبه ی نخست طرح آموزش رایگان هنر را به عموم تبریک گفت و از اصحاب خبر و رسانه خواست تا این گونه اقدامات خوب و پسندیده را بیش از پیش منعکس نمایند .

در پایان جلسه نیز دکتر دهدشتی فرماندار شوشتر به همراه حاج حسن کجبافی و مهندس پارسازاده معاونین و فتحی بخشدار میان اپ با اهدا لوح و هدایایی از علی بهرامی کهیش رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوشتر تقدیر نمودند .

در این جلسه علی بهرامی نیز از همکاری خوب فرماندار و معاونین و بخشداری ها و همت بلند مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به ویژه مسئول استانی طرح آموزش رایگان هنر در استان خوزستان سرکار خانم بیگدلی در کسب این رتبه تشکر نمود.

لازم به ذکر است در جریان ثبت نام متقاضیان در طرح آموزش هنر ( در دولت سیزدهم ) در مناطق کمتر توسعه یافته شهرستان شوشتر با ثبت نام بیش از هزار و هشتصد نفر در پنجاه و دو رشته هنری ، رتبه ی نخست کشور را به دست آورد . از این میان در دو دوره ۹ رشته آموزش داده شد و در ماه های آینده رشته های دیگردردستورکار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر قرار خواهد گرفت .