فرماندار شوشتر از افزایش دو برابری سهمیه سوخت ماشین آلات کشاورزان در مردادماه خبر داد.

به گزارش عَلَم جنوب دکتر حجت‌اله دهدشتی در گفت‌وگو با پایگاه خبری شوشان اظهار داشت: در هفته‌های اخیر کشاورزان عزیز در شهرستان، با مراجعاتی که داشتند خواستار افزایش میزان سهمیه سوخت بودند.

وی افزود: با توجه به اینکه شوشتر جزء شهرستان‌های دارای مقام در تولید گندم محسوب می‌شود و همچنین یکی از قطب‌های کشاورزی استان است، پیگیری این مسئله بسیار مهم بوده و باید دغدغه این قشر زحمتکش مورد پیگیری قرار می‌گرفت.

رئیس شورای کشاورزی شهرستان شوشتر ادامه داد: به دنبال این درخواست با رایزنی‌هایی که از طریق معاون محترم اقتصادی استاندار و مدیرعامل محترم شرکت پخش فرآورده‌های نفتی صورت گرفت، الحمدالله در مرداد ماه این سهمیه بیش از دو برابر افزایش یافت و مشکل کشاورزان عزیز در خصوص سوخت ماشین آلات مرتفع گردید.

دکتر دهدشتی گفت: البته همچنان تلاش خواهیم کرد و پیگیر حفظ این سهمیه در دیگر ماه‌ها خواهیم بود تا بخشی از مشکلات در حوزه کشاورزی را برطرف کنیم. در این خصوص از دکتر فتوحی معاون محترم اقتصادی استاندار و آقای نجفی مدیرعامل محترم پخش فرآورده‌های نفتی به جهت همکاری که داشتند تشکر می‌کنم.

گفتنی است  شهرستان شوشتر با خرید بیش از ۱۶۰ هزار تن محصول گندم و کلزا جزء رتبه‌های نخست استان خوزستان در تولید این محصولات به شمار می‌رود.