اعضای هیئت فوتبال شوشتر میهمان شورای شهر بودند تا در راستای همکاری های بیشتر به گفتگو بپردازند

به گزارش علم جنوب در این نشست هارونی ضمن تقدیر از فعالیتهای اعضای شورای پنجم و ششم و شهرداران سابق و سرپرست فعلی شهرداری شوشتر در حوزه ورزش و جوانان به خصوص فوتبال گفت:اتفاقات بسیار خوبی در چند ماه اخیر رخ داده است و توانسته ایم با کمک های مردمی و تلاش پیشکسوتان و حمایت های مسئولین شهرستانی چمن شماره یک تختی را احیا کنیم

وی افزود: ما در این مدت شاهد هستیم که بیش از ۳ هزار نونهال ، نوجوان و جوان در این زمین چمن به ورزش می‌پردازند که خود گام بزرگی در راستای استعدادیابی ،ایجاد نشاط عمومی و بالا بردن امنیت عمومی می باشد.

هارونی اظهار داشت : انتظار داریم شهرداری و شورای شهر شوشتر در راستای احیای چمن های شماره ۲ و ۳ همکاری های مالی و غیر مالی داشته باشند تا اهداف بزرگ ورزش که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب و دولت مردمی آیت الله رئیسی است به ثمر بنشیند.

پورمحمدی رئیس شورای شهر نیز در این باره افزود :ما در این مدت اخیر که بر سر کار آمدیم تلاش داشتیم از جامعه ورزش به خوبی حمایت کنیم و نتیجه آن را که حضور ورزشکاران رشته های مختلف در مسابقات ملی و بین المللی و کسب مدال‌های رنگارنگ است می‌بینیم.

رئیس شورای شهر شوشتر گفت از همین جا اعلام می کنیم آماده هرگونه حمایت در راستای احیای چمن های شماره ۲ و ۳ ورزشگاه تختی شوشتر برای گسترش ورزش می باشیم.وی گفت بزودی لیست کمک های شورا و شهردای از ورزشکاران را انتشار می‌دهیم.

لازم به ذکر است در این دیدار اعضای هیئت فوتبال آقایان سلیمان هارونی منصور عسکری کیا ، بهزاد زلکی ،امید افشار حضور داشتند.